Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: „Choć raz, symbolicznie tego dnia, skorzystaj z autobusu”

Facebook Twitter

Dzień bez Samochodu w Rybniku. Kto zdecyduje się zostawić auto i wsiąść do autobusu? W środę (22.09.) na finał Tygodnia Zrównoważonego Transportu będzie można za darmo pojechać autobusem ZTZ. Zamiast biletu trzeba mieć dowód rejestracyjny swojego auta.

Zachęcamy, by choć raz, symbolicznie tego dnia skorzystać z oferty Zarządu Transportu Zbiorowego i przejechać się autobusem

– proponują urzędnicy z Rybnika.

Wszystkie imprezy z okazji Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Rybniku w najbliższych dniach:

W organizację ETZT włącza się Polska Izba Rozwoju Elektromobilności. W poniedziałek, 20 września odbędzie się spotkanie z rybnickimi taksówkarzami, podczas którego przedstawione zostaną informacje na temat rozwoju elektromobilności. Każdy z uczestników będzie mógł sam ocenić, w jakim stopniu już dziś warto zainteresować się wymianą pojazdu na taki, który jest… między innymi cichszy.

Drugie spotkanie, poświęcone elektromobilności, odbędzie się we wtorek, 21 września, a jego adresatami będą przyszli elektrycy z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. T. Kościuszki (ul. Kościuszki 23). Także oni będą mieli okazję namacalnie rozwiać wszelkie kwestie związane z eksploatacją samochodów elektrycznych i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Tradycyjnie już finał tygodniowych wydarzeń to Dzień bez Samochodu, czyli środa, 22 września.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj