Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Dalsze konsultacje w sprawie rewitalizacji. Tym razem on-line

Facebook Twitter

Rybnik zaprasza na dalszy ciąg konsultacji w sprawie rewitalizacji zdegradowanych w mieście terenów. Tym razem w czwartek (9.02.) spotkań on-line.

konsultacje

Pierwsze spotkanie w ubiegłym tygodniu w magistracie otworzyło proces wyznaczenia obszaru wymagającego rewitalizacji. Teraz mieszkańcy Rybnika i wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką mogą spotkać się na spotkanie online.

Początek dzisiaj (9.02) o godzinie 16:00. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.

Dodajmy, że obszar rewitalizacji w Rybniku ma objąć fragmenty 6 dzielnic: Boguszowice Osiedle, Niedobczyce, Niewiadom, Paruszowiec-Piaski, Rybnik-Północ i Śródmieście.

Identyfikator spotkania: 954 7533 4148
Kod dostępu: 692374

W trakcie debaty zaplanowano wskazanie mocnych i słabych stron dzielnic, których fragmenty znajdą się w obszarze rewitalizacji, a także rozmowę o problemach, z jakimi borykają się ich mieszkańcy.

Proponowany obszar rewitalizacji w Rybniku w dużej części pokrywa się z dotychczasowym. Nowy obszar ma objąć fragmenty 6 dzielnic: Boguszowice Osiedle, Niedobczyce, Niewiadom, Paruszowiec-Piaski, Rybnik-Północ i Śródmieście.

Konsultacje to świetna okazja, by w aktywny sposób przedstawić swoje potrzeby, uwagi i pomysły oraz przyczynić się do ich realizacji.

Są także inne możliwościach przekazania swoich uwag do konsultowanych materiałów. Szczegóły pod TYM linkiem.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023