Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rybnik is HAPPY! Zobacz, jak powstawał klip do piosenki Pharrella Williamsa

Facebook Twitter

Rybnik is happy! W ostatnim czasie modne stało się tworzenie teledysków na wzór tego, który powstał do piosenki "Happy" Pharrella Williamsa. Oryginał trwa dobę, pokazuje uśmiechniętych, zadowolonych ludzi tańczących na ulicach. Stał się inspiracją do powstania ogromnej ilości kolejnych wersji na całym świecie.

Swoją wersję teledysku będzie miał także Rybnik. W niedzielne popołudnie na tamtejszym rynku zebrało się około 200 osób, które wzięły udział w kręceniu teledysku. Wszystko po to, by udowodnić, że Rybnik też jest happy…

Krótki filmik z tego, co się działo na rybnickim rynku możecie zobaczyć na fanpage Radia 90. Przed kamerami wystąpiły także Paulina, Laura i Sara:

Sandra i Ania, na co dzień mieszkanki Radlina, przyznają, że ruch sprawia człowiekowi najwięcej radości, dlatego pojawiły się na rybnickim rynku – żeby potańczyć:

Pozytywnej energii i radosnego nastawienia do życia na pewno nie brakuje kolejnej rozmówczyni Moniki Turoń:

W kręceniu teledysku wzięli udział również uczniowie rybnickiego Tygla. Niektórzy z nich tańczyli… w górniczych mundurach!

Inicjatorami powstania rybnickiej wersji teledysku są Łukasz Kohut i Mateusz Kaczmarczyk. Z kamerą pracował Janusz Rzymanek. Oficjalna premiera, jak wstępnie zaplanowano, ma się odbyć podczas juwenaliów w Rybniku. Niewykluczone jednak, że teledysk w sieci pojawi się wcześniej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2020