Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rybnik jednym z najlepszych koncertowych miast w Polsce!

Facebook Twitter

To będzie już czwarty koncert gwiazdy światowego formatu na Stadionie Miejskim w Rybniku. 22 czerwca przyszłego roku wystąpią Thirty Seconds To Mars. O tym, że szykuje się ogromne muzyczne show fanów nie trzeba przekonywać.

Jednak organizacja tego typu imprezy to również ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Rybnik doskonale sobie radzi z organizacją koncertów. Do tej pory sprostał wszystkim wymaganiom. W dodatku, jak mówi Janusz Stefański, współwłaściciel firmy Prestige MJM, nie licząc Stadionu Narodowego w Warszawie, nigdzie, w całej Polsce nie odbyło się w ostatnim czasie tyle koncertów co w Rybniku.

Myślę, że władze miasta należy pochwalić co najmniej za dwie takie bardzo ważne rzeczy. Pierwsza to otwartość umysłu na tego typu projekty, ponieważ myślę, że na początku nie było łatwo podjąć taką decyzję, by zorganizować taki koncert w mieście takiej wielkości. Na początku była potrzeba takiego otwartego, odważnego myślenia i to się opłaciło, bo to widać, że to wypaliło i ten pomysł okazał się skuteczny i przyczynił się w ostatnich czterech latach do ogromnej promocji Rybnika w skali kraju, ponieważ myślę, że dzisiaj bardzo wielu Polaków kojarzy Rybnik z koncertami i to jest zasługa tych ostatnich czterech lat.

I druga kwestia za co należy pochwalić Rybnik, to za taką bardzo dobra umiejętność współpracy czysto organizacyjnej, za te rzeczy, które wymagają organizacji na miejscu: logistyka, współpraca ze wszystkimi służbami, jak policja, straż miejska, pogotowie, wszystkie inne formacje, które są konieczne do tego, żeby koncert dobrze zabezpieczyć, przygotować. To zawsze jest wzorowo przygotowane i myślę, że to dobry przykład do naśladowania w całej Polsce.

– mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2020