Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik na trasie Dawida Podsiadło. Co z biletami?

Facebook Twitter

Rybnik na trasie koncertowej Dawida Podsiadło. To jest wiadomość mocno komentowana w naszym regionie. Akustyczne utwory najbardziej znanego obecnie artysty w naszym kraju zabrzmią w Teatrze Ziemi Rybnickiej 15 kwietnia. Naszym słuchaczom odpowiadamy na pytanie, czy w Rybniku do kupienia będą bilety na to wydarzenie?

Jak powiedział Radiu 90 Michał Wojaczek, dyrektor Teatru Ziemi Rybnickiej, do kasy trafi pewna pula biletów, według wstępnej umowy ma ich być około setki. Mają kosztować 149 złotych. Ich sprzedaż ruszy tak jak sprzedaż w sieci, w najbliższy piątek (4.10.) o godz. 11.00. Od jutra będą w internetowej przedsprzedaży dla użytkowników Allegro.

Trasa pod nazwą „Leśna Muzyka” ruszy w styczniu, także na Śląsku- w Zabrzu, 15 kwietnia- Rybnik, a 17 kwietnia- Dąbrowa Górnicza. Jak usłyszeliśmy od dyrektora Wojaczka, próby ściągnięcia Dawida Podsiadło do Rybnika podejmowano od dawna, w ubiegłym roku mówiono, że artysta weźmie udział w jednym z koncertów w ramach OFPY, nie doszło też do wpisania Rybnika na trasę Wielkomiejski TOUR.

Dodajmy, że nieznany jeszcze wówczas szerszej publiczności Dawid Podsiadło w 2014 roku był suportem zespołu Thirty Seconds to Mars w Rybniku, dwa lata później grał na festiwalu Music&Water w tym mieście.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024