Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: narkotyki w samochodzie

Facebook Twitter

Narkotyki ukrył w panelu sterowania szyb. Rybniccy policjanci z grupy "SPEED"zatrzymali do kontroli drogowej 27 letniego kierowcę volkswagena.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Tym razem narkotester wykazał, że mieszkaniec powiatu rybnickiego również może znajdować się pod wpływem niedozwolonych substancji. Ponadto w wyniku przeszukania osobówki stróże prawa znaleźli w panelu sterowania szyb środki odurzające…

Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych w Czerwionce-Leszczynach na ulicy Broniewskiego. Podczas patrolowania ulic powiatu, stróże prawa z rybnickiej grupy „SPEED” zauważyli kierowcę volkswagena passata, który wzbudził ich podejrzenia. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 27-latek ma zatrzymane prawo jazdy za jazdę pod wpływem środków odurzających. Ponadto podczas kontroli mundurowi zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie kierowcy, więc oprócz standardowego badania stanu trzeźwości, użyli narkotestera. Wskazał on, że mieszkaniec powiatu rybnickiego może znajdować się pod wpływem narkotyków, jednak ostatecznie potwierdzi to badanie krwi, którą pobrano od mężczyzny. Ponadto podczas przeszukania pojazdu stróże prawa znaleźli w panelu sterowania szyb środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony.

W wyniku dalszych czynności kryminalni z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach znaleźli w pomieszczeniach piwnicznych bloku mieszkalnego podejrzanego amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj