Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ulicy Reymonta zamknięty dla mieszkańców

Facebook Twitter

Od dziś (2.11.) do odwołania kontakt możliwy tylko za pośrednictwem telefonu lub internetu. Testy na obecność COVID-19 przeprowadzone u pracowników sali obsługi klientów, dały w kliku przypadkach wynik pozytywny.

W związku z tym, zarówno te osoby, jak też współpracownicy, którzy mogli potencjalnie pozostawać z nimi w kontakcie zostali skierowani na kwarantanny. W sali obsługi klientów przeprowadzono dezynfekcję. Bezpośrednia obsługa klientów możliwa jest w inspektoratach w Wodzisławiu i Raciborzu – to w regionie, ale też w Pszczynie i Tychach.

Osoby zainteresowane bezpośrednią wizytą w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, mogą skorzystać z sali obsługi klientów w placówkach w:

  • Inspektorat ZUS w Wodzisławiu Śląskim (ul. Wincentego Witosa 30)
  • Inspektorat ZUS w Raciborzu (ul. Łąkowa 28)
  • Inspektorat ZUS w Pszczynie (Kopernika 22)
  • Inspektorat ZUS w Tychach (de Gaulle’a 16)

Zachęcamy także do załatwiania spraw w ZUS online, bez wychodzenia z domu. Polecamy nową formę kontaktu czyli e-wizytę. Wideorozmowę z konsultantem ZUS można zarezerwować w dogodnym dla siebie terminie.

ZUS dostępny jest również przez Internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz w kontakcie telefonicznym.

Do dyspozycji jest ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00. Natomiast zainteresowanych sprawami związanymi z Polskim Bonem Turystycznym zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 22 11 22 111.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj