Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Pet Patrol i straż na pomoc zakleszczonemu psiakowi

Facebook Twitter

Wczoraj (20.07.) w Rybniku na jednej z posesji przy ulicy Ligockiej został znaleziony zakleszczony czworonóg. Ciekawe zwierzę zawędrowało w nadkole, stojącego tam samochodu. Gdy właściciele zorientowali się w sytuacji, było już a za późno, by sami mogli mu pomóc.

fot.FB/PetPatrolRybnik

Wezwano straż pożarną oraz przedstawicieli Pet Patrol. Ratownicy na pneumatycznych poduszkach podnieśli bmw i wtedy udało się uwolnić psa. Nic mu się nie stało, był tylko nieco wystraszony całą sytuacją.

Dzisiejsza nieplanowana interwencja. Odebraliśmy telefon od zrozpaczonego Pana, który ruszając samochodem usłyszał przeraźliwy pisk pod samochodem. Przerażony zgłaszający poprosił nas o pomoc. Natychmiast udaliśmy się na miejsce zdarzenia. Okazało się, że pod pojazd wpadł psiak bliskiej rodziny. Psinka zaklinowała się w okolicach podwozia. Bez fachowej pomocy oraz odpowiedniego sprzętu nie było możliwości jej uwolnienia. Na miejsce została wezwana jednostka rybnickiej, Państwowej Straży Pożarnej. Dzięki pomocy PSP psinka została uwolniona spod pojazdu. Na szczęście i o dziwo nic poważnego zwierzakowi się nie stało. Właściciel zobowiązał się natychmiast udać się z psiakiem do weterynarza. Bardzo dziękujemy Rybnickiej Państwowej Straży Pożarnej za szybką reakcję i pomoc!

– czytamy na fanpage Pet Patrol Rybnik

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj