Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Ślubowanie klas mundurowych [WIDEO,FOTO]

Facebook Twitter

Dzisiaj (19.05.) na rybnickim rynku, odbyło się ślubowanie klas mundurowych zrzeszonych w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych oraz przedstawiciele lokalnych samorządów.

fot. Policja Rybnik

Młodzież z klas mundurowych zrzeszonych w ZDZ w Katowicach złożyła ślubowanie

Rybnicką komendę reprezentował Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku podkomisarz Damian Przybyła. Podczas wydarzenia, do wstąpienia w szeregi umundurowanej formacji zachęcali policjanci z zespołu kadr i szkolenia oraz profilaktycy rybnickiej komendy.

Uczniowie klas pierwszych z wszystkich szkół mundurowych zrzeszonych w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, złożyło dziś uroczyste ślubowanie na rybnickim rynku. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele służb mundurowych, przedstawiciele lokalnych samorządów, oświaty oraz rodzice uczniów. Komendę Miejską Policji w Rybniku reprezentował Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku – podkomisarz Damian Przybyła.

fot. Policja Rybnik

Uroczystość została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rybnika i organizowana była we współpracy z Urzędem Miasta Rybnik oraz Wojskową Komendą Uzupełnień w Rybniku.

fot. Policja Rybnik

Wydarzenie było świetną okazją do promowania służby w Policji. Zainteresowani służbą otrzymali informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach największej formacji mundurowej w kraju.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj