Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rybnik stawia na eko kubki! [WIDEO]

Facebook Twitter

Eko kubki po raz kolejny, będą towarzyszyć na rybnickich imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Gadżet wielokrotnego użytku, który jednocześnie dba o środowisko.

Istotne jest to, aby promować ekologię i ekologiczne zachowania. Dlatego ważne jest przestrzeganie takich zasad jak: zakręcanie wody, gaszenie światła, czy nieśmiecenie. Eko kubki wpisują się w ten trend.

Eko kubki będą rozprowadzane na terenie kąpieliska „Ruda” z logo miasta oraz na Stadionie Miejskim w czasie meczów żużlowych. Będzie możliwość wypożyczenia sobie eko kubka na czas meczu, bądź wykupienia (płacąc kilkuzłotową kaucję) na okres imprezy lub zostawić sobie i przynieść go na kolejne wydarzenie organizowane w Rybniku.

Kubki są kolorowe, wygodne, oryginalne z nowoczesnym klipsem, który można przyczepić do paska i wszędzie ze sobą zabrać. Posiadają również logo Radia 90.

Staramy się zachęcić mieszkańców, a przede wszystkim kibiców, którzy przychodzą na mecze żużlowe także piłki nożnej, żeby skorzystali z kubka wielokrotnego użytku – mówi Arkadiusz Skowron, zastępca dyrektora rybnickiego MOSiR-u.

Więcej na naszym wideo:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020