Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: ulica Budowlanych idzie do remontu

Facebook Twitter

Ulica Budowlanych w Rybniku będzie nieprzejezdna. Od wtorku (02.10.) na okres około 2 miesięcy planowane jest całkowite zamknięcie tej ulicy na odcinku od Ronda Solidarności do Ronda Zebrzydowickiego.

Na Budowlanych będą wykonywane prace remontowe, które obejmą między innymi przebudowę jezdni, chodników i montaż oświetlenia ulicznego. Szacowany koszt remontu to prawie 2 miliony złotych. W związku z utrudnieniami wytyczone zostały objazdy, które możecie sprawdzić na www.radio90.pl.

Objazd ul. Budowlanych  – kierunek Gliwice, Rudy

– Ulicą Zebrzydowicką przez Rondo Zebrzydowickie, ulicą Budowlanych przez Rondo Lievin, ulicą Raciborską (DW 935), ulicą Kotucza (DK 78, DW 935) przez Rondo Dorsten, ulicą Kotucza (DK 78, DW 935) przez Rondo Wileńskie, ulicą Budowlanych przez Rondo Mazamet, ulicą Budowlanych do Ronda Solidarności.

Objazd ul. Budowlanych – kierunek Wodzisław Śl., Racibórz

– ulicą H.M. Góreckiego przez Rondo Solidarności, ulicą Budowlanych przez Rondo Mazamet, ulicą Budowlanych przez Rondo Wileńskie, ulicą Kotucza (DK 78, DW 935), przez rondo Dorsten, ulicą Kotucza (DK 78, DW 935), ulicą Raciborską (DW 935) do Ronda Lievin.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023