Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Zabrał pijanemu kierowcy kluczyki. 37-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie

Facebook Twitter

Bez wahania zabrał pijanemu kluczyki, który samochodem przyjechał pod sklep monopolowy. Mieszkaniec Rybnika natychmiast wezwał policjantów. 37-letni kierujący fordem miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grozi nawet 2 lata więzienia.

Wczoraj (25.04.), około godziny 20.00 policjanci zostali wezwani na ulicę Żorską w Rybniku, gdzie pod sklep monopolowy przyjechał samochodem pijany kierowca, który wyszedł z pojazdu chwiejnym krokiem. Na całe szczęście jego nieodpowiedzialne zachowanie zostało zauważone przez mężczyznę, który wyciągnął kluczyki ze stacyjki i uniemożliwił mu dalszą jazdę.

Policjanci zbadali stan trzeźwości 37-latka. Wynik wskazywał na blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Na całe szczęście zareagował mieszkaniec Rybnika i być może dzięki jego odwadze i odpowiedzialności, nie doszło do tragedii na drodze. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi mu nawet 2 lata więzienia.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Podobne tematy


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/server106088/ftp/radio90/radio90pl/wp-includes/wp-db.php on line 3547

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj