Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Zamykają fragment ulicy Rudzkiej

Facebook Twitter

Przebudowa kolejnego odcinka ulicy Rudzkiej w Rybniku. Miasto od dawna zapowiadało tę inwestycję, od poniedziałku (24.02.) staje się to faktem i początkiem 8-miesięcznych utrudnień dla kierowców.

fot. Google Maps

Całkowicie zamknięta zostanie część drogi na odcinku od Bulwarów nad Nacyną do ronda Elektrowni Rybnik. Dojazd do posesji i ruch pieszych zostanie utrzymany. Prace będą prowadzone w dwóch etapach: pierwszy obejmować będzie odcinek od Bulwarów nad Nacyną, włącznie ze skrzyżowaniem z ulicą Energetyków.
Zostaną wprowadzone objazdy, a o szczegółach piszemy na radio90.pl.

Objazd 920 Rudy, Gliwice: ul. Obwiednia Północna przez rondo Wawok, ul. Rudzka (DW920), ul. Kotucza (DK78,DW935), przez rondo Wileńskie, ul. Budowlanych przez rondo Mazamet do ronda Solidarności, ul. Góreckiego przez rondo Orzepowickie i rondo ER do ul. Rudzkiej (DW920) i ul. Podmiejskiej.

Objazd 920 Centrum, Żory: ul. Rudzka (DW920) i ul. Podmiejska przez rondo ER, ul. Góreckiego przez rondo Orzepowickie i rondo Solidarności, ul. Budowlanych przez rondo Mazamet i rondo Wileńskie, ul. Kotucza (DK78, DW935).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj