Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Zderzenie samochodów na Obwiedni Południowej [FOTO]

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy w Rybniku. Dzisiaj (15.10) około 16.30 na Obwiedni Południowej doszło do zderzenia 3 samochodów, jeden z nich dachował. Przy dojeździe do Ronda Wodzisławskiego tworzą się korki.

foto. FB/Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik

Aktualizacja godzina 18.35

Jak precyzuje asp. Bogusława Kobeszko, policja cały czas ustala przebieg zdarzenia.

Narkotester wykazał, że kierujący BMW jechał pod wpływem środków odurzających, dlatego pobrano mu krew do badań, aby potwierdzić środków zabronionych w organizmie.

Z ostatnich informacji przebieg zdarzenia wyglądał w następujący sposób

Kierujący bmw jadąc w kierunku ulicy Raciborskiej z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z hyundaiem. Następnie kierowca BMW uderzył w audi.

Aktualizacja godzina 18.00

Policja rybnicka poinformowała o szczegółach tego zdarzenia. 39-latek, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, jadąc w kierunku ulicy Raciborskiej, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z Hyundaiem, który siłą rozpędu uderzył w pojazd znajdujący się za nim.

BMW podróżowały w sumie 3 osoby, Hyundaiem podróżowały 4 osoby, w tym 6-miesięcznie niemowlę. Do szpitala trafiła kierująca tym pojazdem wraz z małym dzieckiem oraz pasażerka BMW. Jak informuje Bogusława Kobeszko, rzeczniczka rybnickiej policji, ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Aktualizacja godzina 17.15

Jak informuje rybnicka policja, pojazdami podróżowało 8 osób. Na razie nie wiadomo, ile z nich jest poszkodowanych i w jakim są stanie. Przejazd przez Rondo Irlandzkie, obok wiaduktu w stronę Wodzisławia jest utrudniony. Podobnie jak na drogach dojazdowych do niego.

 

 

Pisaliśmy wcześniej

Na miejscu pracują wszystkie służby, na razie nie ma informacji o poszkodowanych. Omijajcie Obwiednię Południową w Rybniku.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2021