Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rydułtowy: Do końca wakacji jest czas na wysłanie zdjęcia w konkursie fotograficznym

Facebook Twitter

Do końca wakacji jest jeszcze czas, by zgłosić się do 4. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii. Organizuje go Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach. Temat tej edycji "WINNI".

Fot.pixabay.com

Pożary lasów, powodzie, wojny, smog, plastik, przemoc, wirusy, trzęsienia ziemi. To kilka zarzutów, jakie stawia nam planeta. Zgłaszać można zdjęcia wykonane na całym świecie; mogą być poddane obróbce graficznej, mogą przedstawiać sceny w sposób realistyczny lub mogą być swobodną abstrakcją, grą świateł, operowaniem symbolem. Nie mogą być jednak fotomontażem, kolażem, zlepkiem kilku niezależnych zdjęć. Zadaniem uczestników jest pokazanie takich miejsc na świecie, gdzie człowiek i jego bezmyślność oraz chęć zysku doprowadzają do niszczenia naszej planety.

Każdy z uczestników może wysłać maksymalnie 5 zdjęć. Gościem specjalnym i członkiem jury jest Grzegorz Skowronek, od 25 lat fotoreporter, wyróżniany w ogólnopolskim konkursie fotografii prasowej Grand Press Photo. Pliki ze zdjęciami należy wysyłać bezpośrednio na adres organizatora: foto@zsprydultowy.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj