Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rydułtowy: Policja kieruje ruchem, ogromne utrudnienia w okolicach szpitala. Wszystko przez wymazy [LIVE,FOTO]

Facebook Twitter

W ciągu najbliższych dni wodzisławski szpital chce uruchomić dodatkowy punkt wymazów - dowiedział się nasz reporter. Jak już was informowaliśmy, od rana tworzą się ogromne kolejki przed punktami wymazów zlokalizowanymi na terenie szpitali w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach.

Samochody pacjentów blokują drogi dojazdowe do punktów drive thru, tak jest między innymi na ulicy 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim i na ul. Plebiscytowej w okolicach szpitala w Rydułtowach. Policja apeluje do kierowców, by ci przyjeżdżali na określoną godzinę, by nie blokowali dojazdu. Dyrekcja wodzisławskiej lecznicy ma świadomość problemu i zapowiada, że postara się rozwiązać pilnie problem

Krzysztof Kowalik: Na dzień dzisiejszy próbujemy pozyskać nowe miejsce, w którym moglibyśmy realizować tego typu świadczenia. Wystąpimy jutro, jeśli jeszcze nie dzisiaj, to jutro z samego rana, do NFZ w Katowicach celem uzyskania zgody na otwarcie kolejnego punktu wymazowego.

Radio 90: Ten punkt gdzie mógłby się znaleźć?

Krzysztof Kowalik: Właśnie jesteśmy w trakcie ustalania miejsca na terenie powiatu wodzisławskiego, w którym ten punkt mógłby zostać zlokalizowany.

Krzysztofem Kowalikiem dyrektorem szpitala w Wodzisławiu Śląskim rozmawiał Arkadiusz Żabka.

 

Ogromne kolejki do wymazów przed szpitalem w Rydułtowach.

Opublikowany przez < > Radio 90 Wtorek, 25 stycznia 2022

Tymczasem jak przekonał się nasz drugi reporter Przemek Niedźwiecki, w Rydułtowach przed szpital wezwano policje, która rozpoczęła kierowanie ruchem by rozładować korki. Czekający na wymaz czekają cierpliwie na swoją kolej:

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024