Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rydułtowy: Przyjdź i skonsultuj swój pomysł, przed nami „Dzień Konsultacji”

Facebook Twitter

Kolejne działanie w ramach projektu "W cieniu Szarloty- jak wydobywać potencjał miasta Rydułtowy". W sobotę (30.07.) od 16.00 w centrum Rydułtów Dzień Konsultacji dotyczący tegorocznej odsłony budżetu obywatelskiego w tym mieście.

Sprawdź szczegóły na plakacie:

Co będziemy konsultować?

Głównym tematem dnia konsultacji będzie budżet obywatelski na rok 2023!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców którzy mają pomysł ale.. nie wiedzą czy jest możliwy do zrealizowania, a może nie znają terminów, nie wiedzą jak napisać projekt potrzebują wyjaśnień w kwestiach formalnych! A może potrzebujesz załatwić sprawę w Urzędzie a nigdy nie ma na to czasu? Mamy rozwiązanie! Urząd Miasta w tym dniu będzie czynny w godzinach 16:00-20:00. Zapraszamy do załatwienia spraw, konsultacji i rozmów.

Nie zabraknie także części artystycznej, na miejscu czeka wiele atrakcji takich jak Recital Voyth Giutar, koncert zespołu „Siostry” czy też koncert solistów studia wokalnego „Summertime”! Nie zabraknie także koncertu zespołu „Gryfnioki”. Dla najmłodszych i nie tylko Klaun Bobik, dmuchaniec, szczudlarze, kiermasz taniej książki, animacje przygotowane przez Bibliotekę Miasta Rydułtowy jak również warsztaty plecionkowe Pani Włóczki.

Można będzie także zobaczyć niezwykłą wystawę „Rydułtowy Wczoraj i Dziś” prezentującą zarówno stare zdjęcia miasta jak i piękne nowe, aktualne ujęcia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Rydułtów do konsultacji pomysłów na budżet obywatelski 2023! Stwórzcie z nami coś nowego w mieście!

– zapraszają urzędnicy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj