Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rydułtowy: Rodzinny Bieg Zakochanych

Facebook Twitter

Urząd Miasta Rydułtowy zaprasza w niedzielę (01.07) na II Rodzinny Bieg Zakochanych, organizowany w ramach kampanii "Postaw na Rodzinę". W biegu mogą uczestniczyć zakochane pary, rodzeństwa, małżeństwa ze swymi pociechami, niezależnie od wieku czy wzajemnych powiązań.

01.07.2012 r. (niedziela) godz. 16:00 – RYDUŁTOWSKA FIKOŁKOWNIA „RAFA”
Bieg odbędzie się po następujacych ulicach: start i meta: Rydułtowska Fikołkownia „RAFA” (przy ul. A. Mickiewicza), trasa biegu prowadzić będzie przez parking do ul. A. Mickiewicza, następnie ul. A.Mickiewicza w stronę ul. Raciborskiej do ul. Ligonia, ul. Ligonia wokół osiedla i Rydułtowskiej Fikołkowni „RAFA” przez parking do mety (ok. 1150 m).

PROGRAM
godz. 15.00 – zapisy do biegu, wydawanie numerów startowych
godz. 16.00 – start II Rodzinnego Biegu Zakochanych
godz. 16.10 – oczekiwanie na mecie na uczestników Biegu
godz. 17.00 – wręczanie statuetek oraz upominków uczestnikom Biegu
godz. 17.30 – wspólna zabawa taneczna

WARUNKI UCZESTNICTWA ORAZ ZGŁOSZENIA
W biegu mogą uczestniczyć zakochane pary (również rodzeństwa, małżeństwa ze swymi pociechami), niezależnie od wieku, czy wzajemnych powiązań. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.
Imienne zgłoszenia należy składać w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach w terminie od 20-29.06.2012 r. lub w dniu zawodów w biurze zawodów na terenie Rydułtowskiej Fikołkowni „RAFA” w godz. 15.00-15.45.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj