Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rydułtowy: W szpitalu powstanie punkt szczepień masowych. Trwa nabór personelu

Facebook Twitter

W szpitalu w Rydułtowach powstanie punkt masowych szczepień. Ale by mógł funkcjonować, potrzebni są pracownicy medyczni. Tych jak na razie brakuje. Wodzisławskie starostwo szuka chętnych do pracy.

Poszukiwany jest personel medyczny. Wodzisławskie starostwo szuka chętnych do pracy, bo do obsługi potrzeba trzech zespołów medycznych:

Wojciech Raczkowski: Gorąco apeluję do pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, którzy chcieliby w ramach umowy cywilno-prawnej świadczyć usługi medyczne w ramach takiego punktu, który na terenie powiatu wodzisławskiego wspólnie utworzymy o to, aby zechcieli zgłaszać się do działu służb pracowniczych szpitala w Wodzisławiu.

Bez odpowiedniej ilości personelu medycznego nie będzie można na dużą skalę szczepić mieszkańców

– podkreśla Wojciech Raczkowski rzecznik powiatu wodzisławskiego:

Wojciech Raczkowski: Planujemy uruchomić takie punkty szczepień w szpitalu w Rydułtowach, natomiast żeby on  mógł działać skutecznie, efektywnie potrzebne jest wsparcie ze strony personelu medycznego, nie tylko tego szpitalnego.

W piątek (9.04.) powinniśmy poznać szczegóły na temat mającego powstać w szpitalu w Rydułtowach punktu szczepień masowych.

Oferowane jest zatrudnienie w formie umów cywilnoprawnych. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt z Działem Służb Pracowniczych w Szpitalu w Wodzisławiu Śl. telefonicznie: 32 459 18 40 lub 32 459 18 10 lub e-mailowo: mbugla@zoz.wodzislaw.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj