Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

,,Rymo-Rytmy Jesienne” w wykonaniu Piotr Polok Band w Wodzisławskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Kojące dźwięki gitary czy skrzypiec oraz teksty śpiewane złożoną się na kolejną propozycję koncertową w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wydarzenie pod nazwą ,,Rymo-Rytmy Jesienne'' w wykonaniu Piotr Polok Band będzie można usłyszeć już w sobotę, 14 listopada, o godzinie 18:30.

Piotr Polok Band został założony w 2019 roku przez Piotra Poloka. Ten pochodzący z Pszowa artysta tworzy muzykę do tekstów współczesnych poetów, w klimatach poezji śpiewanej, nie omijając innych gatunków muzycznych. Na scenie występuje z zacnymi polskimi muzykami, w tym z grającą na skrzypcach Joanną Giemzowską-Pilch. Artystka przez 20 lat tworzyła z Markiem Grechutą zespół Anawa, współpracowała również z Ireną Santor oraz miała znaczący wpływ przy tworzeniu pierwszej płyty Grzegorza Turnaua, ,,Nie dzieje się nic”.

Podczas koncertu zaprezentujemy autorski repertuar m.in.: ,,Jej serce”, ,,Dworzec nadziei” oraz piosenkę ,,Płyniemy”, którą można było usłyszeć we wrześniu w TVP Katowice. Po koncertach w Brzesku, Bochni, Krakowie, Warszawie oraz legendarnej ,,Piwnicy pod Baranami” mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić publiczność do Wodzisławskiego Centrum Kultury

– mówi Piotr Polok.

Skład zespołu: Piotr J. Polok – śpiew, gitara, harmonijka; Joanna Giemzowska-Pilch – skrzypce oraz Janusz Stryjski ,,Bakcyl”- gitara.

Będzie to wieczór wypełniony dobrą muzyką i poezją. Artyści z pewnością spełnią oczekiwania publiczności, szukającej dobrych emocji i wrażliwości w dźwiękach poezji śpiewanej

– zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na koncert dostępne online TUTAJ oraz w kasie WCK.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2022