Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rynek w Cieszynie: rozśpiewany 'Cieszynek'

Facebook Twitter

To było nasze ostatnie przedświąteczne spotkanie w studio plenerowym Radia 90. Tego popołudnia świat się nie skończył, zaczęła się zima. Przybyły kolejne ozdoby na naszą choinkę, choinkę Radia 90. Skakaliśmy do nieba, żeby się rozgrzać, rozgrzewając też nasze struny głosowe przy świątecznym karaoke! Wesołych Świąt!

Pierwsze choinki rozdaliśmy od razu, na początek spotkanie z Tomkiem. Była też Edyta z pięknym jabłkiem z jemiołą:

Kilka minut po 12.00 na cieszyńskim rynku pojawiła się Grażyna z czymś smacznym:

Kolejne ozdoby pojawiały się na naszej radiowej choince, był Michał z mamą, był Sebastian z twórczością swojej córki. O spotkaniu na rynku w Cieszynie powiedziała mu koleżanka, która była w plenerowym studio Radia 90 w Raciborzu … ale ten nasz region mały:

Dzwoneczki, choineczki, laska cynamonu, ogromna gwiazda z papieru, księżyc z masy solnej na choince a w tle odgłos cięcia drzewa:

Kasia i Dorota, pięknie uśmiechnięte mieszkanki Cieszyna, z gwiazdkami na pierwszy dzień zimy. Była też pani, która od 2 tygodni piecze ciasteczka, zrobiła już 9 rodzajów:

Duża choinka do dużego domu! Za piękną bombkę zrobioną ze wstążki:

Kto późno przychodzi, to i tak dostaje od nas choinkę. Za myszkę i rybkę z makaronu. Dla mnie rybka złota, żeby spełniła moje marzenia:

Na rynku w Cieszynie było bardzo zimno i żeby się rozgrzać, nie tylko skakaliśmy w rytm muzyki z Radia 90, ale też śpiewaliśmy … to było świąteczne karaoke. Na początek panowie:

… a potem panie …

Do studia plenerowego Radia 90 zajrzała Ewa Gołębiowska, dyrektor Zamku Cieszyn, była pod wrażeniem ozdób, jakie zrobili nasi słuchacze, a przecież na projektowaniu i ładnych rzeczach zna się jak nikt inny:

Koniec świata miał być, ale odwołaliśmy to wydarzenie! W stylu kibicowskim” Nie ma i nie będzie”:

No i finał! Czyli o tym, że wszystko odbyło się na fakcie:

Tutaj jest nasza galeria!

Dziękuję za wszystkie ozdoby, życzę spokoju na święta i Nowy Rok. Małgorzata Kmieciak.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj