Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Samochód doszczętnie spłonął. Kto widział ten wypadek?

Facebook Twitter

Poszukiwani świadkowie wypadku w Świerklanach, w którym spłonął samochód. Do zdarzenia doszło ponad tydzień temu, w poniedziałek, 17 stycznia, na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Kościelną. 59-letni kierujący fiatem seicento wyjeżdżając z ulicy Kościuszki, zderzył się z kierującym oplem vivaro. Samochód osobowy stanął w płomieniach i spłonął całkowicie.

fot. policja Rybnik

Do wypadku doszło 17 stycznia br., około godziny 4.30 w rejonie skrzyżowania ulicy Kościuszki z Kościelną w Świerklanach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z rybnickiej drogówki, 59-letni kierujący fiatem seicento, wyjeżdżając z ulicy Kościuszki, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną nadającą sygnał zielony, zderzył się z kierującym oplem vivaro. 40-letni kierowca busa jechał ulicą Kościelną w kierunku Wodzisławia Śląskiego. Samochód osobowy stanął w płomieniach i spłonął całkowicie. Mieszkaniec powiatu rybnickiego, kierujący fiatem oraz 61-letni pasażer tego pojazdu zostali zabrani przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala w Rybniku.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie – numery telefonów 47 85 572 80 lub 47 85 572 55. W szczególności ważny jest kontakt od kierowców dysponujących zapisem monitoringów z pojazdów poruszających się tego dnia w rejonie tego skrzyżowania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022