Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Samochód stoczył się do stawu w Roszkowie, nie żyje 34-latka

Facebook Twitter

Tragiczna niedziela (11.07.) nad stawem w Roszkowie. Nie żyje 34-letnia kobieta. Strażacy zostali wezwani na ulicę Kolejową tuż po 4.00 nad ranem. Do zbiornika po dawnym wyrobisku żwirowym stoczył się samochód osobowy. W środku były dwie osoby.

Fot. facebook.com/Osp-Roszków-woj-Śląskie

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że para spędziła nad wodą noc. Prawdopodobnie spożywała alkohol. Kiedy spali, renault thalia stoczyło się do wody. Mężczyzna obudził się w chwili, kiedy woda zaczęła dostawać się do środka. 33-latek otworzył drzwi, udało mu się wydostać na zewnątrz, ale wtedy auto poszło na dno, a wraz z nim 34-latka.

Fot. facebook.com/Osp-Roszków-woj-Śląskie

To mieszkańcy powiatu wodzisławskiego. Mężczyzna zaczął wzywać pomocy, ktoś go usłyszał i zadzwonił na numer alarmowy. Na miejscu pojawiły się 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Raciborza, dwa zastępy pobliskiej OSP, łodzie motorowe i specjalna grupa ratownictwa wodno-nurkowego z Bytomia.

Fot. facebook.com/Osp-Roszków-woj-Śląskie

Samochód znajdował się na głębokości 5 metrów. Po wydobyciu 34-latki na brzeg i podjęciu akcji reanimacyjnej, nie udało się już przywrócić jej czynności życiowych. Sprawę wyjaśnia teraz raciborska policja.

Więcej zdjęć:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024