Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Samoobsługowe stacje naprawy rowerów powstały w Żorach!

Facebook Twitter

Spadł Ci łańcuch, a może uciekło powietrze z opon? Takie usterki można szybko i sprawnie usunąć w specjalnych punktach i naprawy rowerów w Żorach. W nich rowerzyści będą mogli własnoręcznie napompować dętkę, wymienić koło, czy wyregulować hamulce.

Stacje zainstalowane zostały w miejscach, które sprzyjają wszelkiej aktywności ruchowej, np. w żorskim Parku Cegielnia a korzystanie z nich jest bezpłatne.

Do dyspozycji rowerzystów oddano stanowiska, gdzie miłośnicy jednośladów znajdą niezbędny zestaw wytrzymałych narzędzi – wkrętaki, płaskie klucze, łyżki do opon, a także pompki pasujące do różnych rodzajów wentyli. Narzędzia pozwolą doprowadzić jednoślad do ponownego użytku bez wizyty w specjalistycznym serwisie rowerowym.

Samoobsługowe stacje naprawy rowerów cieszą się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie, między innymi w Polsce, Niemczech, Włoszech, a nawet Maroko i Nepalu.

W Żorach, stacje dostępne są także na os. Powstańców Śląskich przy Szkole Podstawowej nr 17 oraz w pobliżu galerii handlowej Auchan.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2021