Sandra Pniak wicemistrzynią Europy w jujitsu

Ze srebrnym krążkiem z Paryża wraca wodzisławianka, która reprezentowała Polskę w kategorii do 62 kilogramów. To był jej debiut w Kadrze Narodowej. W finale uległa belgijskiej zawodniczce, Amal Amjahid.

Teraz czas na przygotowania do Mistrzostw Świata, a przypomnijmy, że Sandra Pniak już dwa lata temu zdobyła ten tytuł, przywożąc złoto ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na co dzień jest nauczycielką wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu oraz prowadzi zajęcia w klubie Judo Kids oraz Wicher Wilchwy. W sumie na Mistrzostwach Europy w Paryżu Polacy zdobyli aż 20 medali, we wszystkich kolorach.