Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Senior? Sprytny i świadomy w cyberprzestrzeni

Facebook Twitter

Warsztaty internetowe z cyberprzepomocy. To propozycja dla mieszkańców Mszany w ramach projektu "Senior - sprytny i świadomy w cyberprzestrzeni". Już w listopadzie zostanie zorganizowane szkolenie dla 16 osób z grupy wiekowej 50+ na temat cyberprzemocy. Planowane są 4 spotkania w 2 grupach.

Szkolenie dotyczy podniesienia wiedzy na temat przemocy w cyberprzestrzeni, a konkretnie uświadomienie, jak liczne zagrożenia mogą nas spotkać podczas korzystania z możliwości, jakie niesie nowoczesna technika.

Projekt to nie tylko szkolenia i warsztaty, to przede wszystkim świadoma grupa seniorów, którzy nie tylko sami będą bezpieczni w cyberprzestrzeni, ale również stworzą warunki do kształcenia innych mieszkańców tworząc film, który będzie trwałym elementem zadania wykorzystywanym wielokrotnie.

Zapisy zainteresowanych mieszkańców w Gminnym Ośrodku Kultury w Mszanie nr tel: 32/4720076, 32/4760415.

Na realizację zadania pn. „Senior – sprytny i świadomy w cyberprzestrzeni” GOKiR pozyskał dofinansowanie w ramach Projektu grantowego: Szanse dla słabszych. Działania na rzecz włączenia społecznego na obszarze Morawskich Wrót.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj