Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Seria wypadków i kolizji w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Kierowcy uważajcie na drogach! Chwila nieuwagi może być przyczyną wielu poważnych w skutkach wypadków. W poniedziałek (2.12.) w Jastrzębiu-Zdroju około godz. 12.30 na ul. Łowickiej, kierujący wyjeżdżając z ulicy Kaszubskiej w ulicę Łowicką, nie zauważył pieszej, która znajdowała się na pasach. 62-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Fot. jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

Prawie w tym samym czasie na ul. Powstańców Śląskich, kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w drzewo, do szpitala trafiła jadąca z nim kobieta.

Z policyjnych ustaleń wynika, iż 78-letni kierujący, wyjeżdżając z ulicy Kaszubskiej w ulicę Łowicką nie zauważył pieszej, która znajdowała się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na skutek potrącenia przez suzuki, 62-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają Jastrzębscy policjanci.

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają także okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia drogowego w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Powstańców Śląskich. Kierujący samochodem ford uderzył w drzewo. Pasażerka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj