Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Seryjny złodziej zatrzymany w Raciborzu. Okradł sklepy z perfumami

Facebook Twitter

 42-latek na przełomie października i listopada bieżącego roku dokonał szeregu kradzieży sklepowych, a łączna suma strat przez poszkodowanych została wyceniona na kwotę kilku tysięcy. Mężczyzna odpowie także za kradzież portfela z zawartością dokumentów oraz przy użyciu karty płatniczej włamań na konto bankowe.

fot.raciborz.policja.gov.pl

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu namierzyli i zatrzymali seryjnego złodzieja sklepowego. Do szeregu przestępstw doszło w okresie od 3 października do 24 listopada bieżącego roku na terenie Raciborza. Łączna suma strat przez poszkodowanych została wyceniona na kwotę kilku tysięcy. Łupem złodzieja padły perfumy. Ponadto policjanci ustalili, że podejrzany na terenie jednego z marketów w Raciborzu dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością pieniędzy i dokumentów w tym karty bankomatowej, którą wykorzystał do kolejnych włamań na konto bankowe poszkodowanej.

Od samego początku nad sprawą pracowali kryminalni z raciborskiej komendy. Intensywne policyjne czynności, pozwoliły 6 grudnia trafnie wytypować i zatrzymać na terenie miasta osobę związaną z przestępstwami. Złodziejem okazał się 42-letni mężczyzna, który trafił do policyjnego aresztu, gdzie od śledczych usłyszał łącznie 10 zarzutów. Za czyny, których się dopuścił, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023