StartSport Wiadomości dnia

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla powalczą dziś (28.02.) w Berlinie

Poza zasięgiem jastrzębian, siatkarzy z Berlina i zespołu z Tuluzy był rosyjski Zenit Kazań i to on bez porażki awansuje dalej z pierwszego miejsca w grupie. Kto będzie drugi, to rozstrzygnie dzisiejsze spotkanie w Berlinie. Drużynie Jastrzębskiego Węgla wystarczą dwa wygrane sety, by utrzymać drugą lokatę natomiast gospodarze, Berlin Recycling Volleys muszą wygrać za 3 punkty.

Nawet gdyby tak się stało dla Jastrzębskiego Węgla nie musi to oznaczać pożegnania z rozgrywkami. Do play-offów awansują bowiem także dwa zespoły z trzecich miejsc w grupach, które będą miały najwięcej punktów a wiele wskazuje na to, że również trzeci najlepszy zespół z trzecich miejsc zagra w play-offach. Miejsce może mu zwolnić klub, który zostanie wybrany jako gospodarz Final Four Ligi Mistrzów.

To wszystko analizy, podkreślmy bardzo prawdopodobne ale stuprocentowej pewności jednak nie ma. Dlatego siatkarze Jastrzębskiego Węgla zapewniają, że nie będą kalkulować i zagrają o zwycięstwo. Dopingować ma ich blisko 100-osobowa grupa kibiców, która wybrała się dziś (28.02.) z Jastrzębia do Berlina.

Początek meczu w Berlinie o godzinie 20.00, w drodze na to spotkanie są nasi reporterzy, słuchajcie ich relacji, śledźcie stronę internetową.

Zostaw komentarz