Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali ligowy mecz. Czy zespół dopadł kryzys?

Facebook Twitter

Tego nie spodziewał się nikt. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali ligowy mecz. W minioną sobotę (22.02.) ulegli we własnej hali drużynie Czarnych Radom 0:3.

www.jastrzebskiwegiel.pl

Jastrzębianie walczyli, dwa pierwsze sety przegrali minimalnie do 23 i 26, w ostatnim ulegli już gościom wyraźnie do 19. Z trzech punktów cieszyła się ekipa „Czarnych”. Jak mecz ocenił drugi trener „Pomarańczowych” Leszek Dejewski?

Można powiedzieć, wróciły stare demony. We własnej hali nie potrafmy zagrywać, słabiej gramy w przyjęciu. Przede wszystkim powinniśmy zapomnieć o tych meczach z Kazaniem, bo to już było. Każdy przyjeżdża tutaj i chce pokonać zwycięzcę dwumeczu z Kazaniem, my też może za bardzo uwierzyliśmy w swoje umiejętności, nie mamy za bardzo czasu na trening i to widać na boisku, te elementy, które trenujemy: zagrywka, przyjęcie, blok nie wychodzą nam ostatnio. Musimy przetrzymać ten słabszy okres. Ten zespół pokazał, że potrafi wygrywać, po prostu ma słabszy okres.

Czy zespół z Jastrzębia dopadł kryzys?

My podobno mieliśmy już kryzys na początku ligi, no ok, mogą być dwa kryzysy, ważne żebyśmy tę ligę skończyli zadowoleni z wyniku i z jakimś medalem, bo na to ciężko pracujemy. Jesteśmy trochę zmęczeni tym sezonem, musimy odpocząć (…).

Mimo porażki Jastrzębski Węgiel nadal zajmuje czwarte miejsce w tabeli PlusLigi. Jutro (25.02.) rozegra wyjazdowe spotkanie ze Skrą Bełchatów.

Jastrzębski Węgiel – Cerrad Enea Czarni Radom 0:3 (23:25 26:28 19:25)

Jastrzębski: Tomasz Fornal, Graham Vigrass, Dawid Konarski, Christian Fromm, Jurij Gladyr, Lukas Kampa, Jakub Popiwczak (libero) oraz Jakub Bucki, Dominik Depowski.

Czarni: Wojciech Włodarczyk, Alen Pajenk, Karol Butryn, Jakub Mach, Michał Ostrowski, Michał Kędzierski, Michał Ruciak (libero) oraz Athanasios Protopsaltis, Michał Filip, Mateusz Masłowski (libero), Bartosz Firszt.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2020