Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Siedem osób, siedem wielkich zmian. Podsumowano projekt „Piękno. Mamy to!”

Facebook Twitter

Wiara czyni cuda! Siedem niepełnosprawnych osób, mieszkańców Świerklan, pokazało światu, że chcieć to móc. Dzięki udziałowi w projekcie "Piękno. Mamy to!" przełamali swoją nieśmiałość, otworzyli się na innych, przeszli też metamorfozę zewnętrzną.

Warsztaty zorganizowało Stowarzyszenie „Razem” z Rybnika. Wspólnie z grupą wolontariuszy przez blisko dwa miesiące pracowano nad odbudowaniem poczucia własnej wartości. I to się udało:

– podsumował cykl warsztatów prowadzący je trener personalny, Jarosław Tarnowski. Uczestnicy, osoby dorosłe, na co dzień borykające się z różną niepełnosprawnością, nie żałują udziału w projekcie. Zgodnie twierdzą, że była to wspaniała przygoda, która jest początkiem ich nowego życia:

– usłyszała Monika Sokołowska w czasie podsumowania projektu. A na finał był wernisaż zdjęć, jakie powstały w jego trakcie. Uczestnicy wzięli udział w profesjonalnych sesjach fotograficznych. Ich przemianę można oglądać w galerii „JAN” w Jankowicach przez najbliższy miesiąc (do 22.11.). Projekt był współfinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj