Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Siglany, Soszów i Nowa Osada – spadł śnieg, będzie można jeździć

Świeży śnieg prosto z góry, więc robimy szybkie „uzupełnienie magazynu” i od soboty działamy dalej - informują w ośrodku Siglany w Wiśle, dodając - wiosna próbuje, ale my mamy lepsze dojścia.

siglany
W Beskidach od dwóch dni prószy śnieg. fot. Radio 90

Szacowany czas czytania: 00:19

„Siglany” To jeden z trzech ośrodków, gdzie jeszcze w ten weekend będzie można być może pojeździć na nartach. Marzec żegna się śnieżnym weekendem w Beskidach. Oprócz Siglanów, jazda możliwa w sobotę (28.03) od 8.00 rano na Soszowie.

Także Nowa Osada wróci do działania, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe. Śledźcie komunikaty.

Sezon narciarski w Beskidach powoli się kończy. „Był bardzo dobry”- słyszymy w Wiśle

Autorka: Małgorzata Kmieciak

 

REKLAMA