Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Silesia Rybnik powalczy o Puchar Polski we Wrocławiu

Facebook Twitter

Aktualny Mistrz Polski - Silesia Rybnik - powalczy o kolejne trofeum we Wrocławiu. Na weekend (25/26.08.) w stolicy Dolnego Śląska zaplanowano baseballowy finał Pucharu Polski.

W dwudniowych zawodach zmierzą się cztery najlepsze drużyny w kraju. Oprócz zawodników z naszego regionu także zespoły z Wrocławia, Warszawy i Osielska. Jeśli nie macie planów na weekend, może wybierzecie się, by pokibicować naszym? Będzie sporo się działo, zapewnia Marek Kozioł z Barons Wrocław:

Zamiast taki sport jak piłka nożna czy koszykówka, gdzie trzeba być w 100% skupionym na całym widowisku, można równie dobrze zrobić sobie przerwę, tez są robione przerwy między zmianami. Można w tym czasie skorzystać z nowego placu zabawa, który został wybudowany pod koniec przyszłego roku przy boisku. Będzie także ustawiona w niedzielę ścianka wspinaczkowa oraz atrakcje dla dzieci na małym boisku.

W sumie zaplanowano sześć meczów. Trzy w sobotę i trzy w niedzielę. Każdy uczestnik otrzyma specjalne foldery z zasadami gry, a w zrozumieniu toczonej akcji pomocą będzie służył także doświadczony komentator.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj