Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Silesia Samurai w Radlinie

Facebook Twitter

Po raz drugi w międzynarodowym składzie. W najbliższy weekend (6-7.04.) na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie - Turniej Nowoczesnych Sztuk Walki na Świecie "Silesia Samuraj".

fot. black-belt-foto.pixabay.com

Przyjadą ekipy m.in. z Czech, Słowacji, Białorusi i Irlandii:

Sobota to dzień techniczny w zasadzie, czołową konkurencją to jest bitwa na triki. Spektakularne popisy, akrobację w powietrzu. Połączenie akrobacji, salta z kopnięciami ze sztukami walki i tutaj zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na godzinę 19:00 do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie. Niedziela to konkurencje już mocniejsze, konkurencje kickbokserskie w tym mocny full kontakt w formułach K1 od godziny 18:00, również finały tej formuły to są zawodnicy z czołowych klubów w Polsce.

-zapowiada Robert Szindler, organizator wydarzenia. Na matach będzie można obserwować walki zawodników, wśród których najmłodsi mają po kilka lat:

Nasz turniej Silesia Samuraj to jest już taki turniej, który na mapie Polski ugruntował się, jest już prestiżowym turniejem. Stawiamy bardzo mocno, nasz target to dzieci, młodzież i to już w zasadzie od 5-6 roku życia, więc od tych kategorii zaczynamy, małych przedszkolaczków. Ja sam osobiście w moim klubie od jakiego czasu mam grupę przedszkolną i mam dużą satysfakcję móc wystawić te dzieci na tym turnieju. Są osoby dorosłe i tutaj też pewna innowacja, muszę się pochwalić nasza federacja nowoczesnych sztuk walki, ma wiele innowacyjnych rozwiązań i tutaj też stawiamy na konkurencję weteran, weteran plus, czyli mamy kategorię powyżej 35 lat i powyżej 45 lat.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj