StartSport Wiadomości Wiadomości dnia

Silesia Samurai. Zaproszenie dla amatorów mocnych wrażeń

Zapowiada Robert Szindler z FC Ronin, organizator Silesia Samurai:

Nowoczesne sztuki Walki Silesia Samurai to jedyna tego typu impreza w Polsce, to jest swoisty maraton wschodnich sztuk walki, stylizowany na duże wydarzenia, które są organizowane w Stanach Zjednoczonych czy we Włoszech. Same dyscypliny są bardzo widowiskowe, szczególnie konkurencje techniczne, czyli formy do muzyki, z bronią, bez broni, również bitwa na triki (…). Po raz pierwszy na Silesia Samurai mamy ring bokserski i walki w formule K1.

Na finał pierwszego dnia w sobotę (19.05.) Bitwa na Triki od godz. 19.00:

To konkurencja, która bardzo mocno rozwinęła się w Stanach Zjednoczonych, tam stricte tylko i wyłącznie na tę formułę przychodzi pełen stadion ludzi. Często zawodnicy tych formuł podczas tych wydarzeń są wyłapywani przez ‚łowców talentów’, potem grają w reklamach potężnych marek czy w filmach akcji. To połączenie sztuk walki, sportów walki, kopnięć pochodzących głównie z taekwondo z akrobacjami.

W niedzielę (20.05.) gala od godz. 18.00, w programie finały K1, wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny. Od rana w radlińskim Domu Sportu prezentować będą się także dzieci i młodzież trenujący nowoczesne sztuki walki.

Zostaw komentarz