Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Silesian Voices po raz drugi

Facebook Twitter

Kajetan Drozd Acoustic Trio wystąpi podczas drugiej odsłony Silesian Voices - prezentacji wybitnych wokalistek i wokalistów z województwa śląskiego wykonujących własny repertuar. Koncert odbędzie się w niedzielę (14.10.) w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju.

Kajetan Drozd Acoustic Trio: Kajetan Drozd – śpiew, harmonijka gitara, Piotr Rożankowski – kontrabas, Paweł Rozkrut – perkusja.

Akustyczny projekt Kajetana Drozda został zawiązany na potrzeby jednego, charytatywnego koncertu. Ogromny sukces tamtego występu sprawił, że dziś formacja ma ich za sobą kilkaset i stale powiększające się grono fanów. Trio jest laureatem Polish Blues Challenge 2010 i Blues Top 2011 w kategorii „Odkrycie Roku”, a także półfinalistą International Blues Challenge (Memphis, USA). Wzięło również udziału w prestiżowym przeglądzie zespołów FedEx International Showcase w Memphis.

W styczniu br. pojawiła się debiutancka płyta formacji (Flower Records). „Bourbon And The Blues” to 11 autorskich kompozycji Drozda utrzymanych w charakterystycznej stylistyce grupy będącej z jednej strony wynikiem wielkiej inspiracji gatunkiem rockabilly, jak i nawiązującej do jazzu, klasycznego bluesa czy country.

Oficjalna strona: www.kajetandrozd.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj