Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

„Single i Remiksy” w gwiazdorskiej obsadzie w WCK

Facebook Twitter

Sztuka Single i remiksy Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery.

Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem…. wydanie służbowego polecania. Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila…

16.11.2013 r. o godz. 17.00

cena biletu: 70 zł

Spektakl w reżyserii Olafa Lubaszenko już w listopadzie na deskach wodzisławskiej sceny.

Obsada:

  • Anna Mucha
  • Weronika Książkiewicz
  • Lesław Żurek
  • Wojciech Medyński

Rezerwacje biletów należy odebrać najpóźniej na tydzień przed imprezą. W przeciwnym wypadku zostaną anulowane automatycznie przez system.

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32) 4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie: poniedziałek 8:00 – 16:00, wtorek 8:00 – 20:00, środa – piątek 8:00 – 19:00, weekendy – kasa czynna godzinę przed imprezami i seansami filmowymi.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj