Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sklep PGG czynny tylko dwa razy w tygodniu. „Nie chcemy, żeby klienci marnowali czas”

Facebook Twitter

Już nie od poniedziałku do piątku, a tylko w dwa dni w tygodniu będzie można kupić węgiel w internetowym sklepie PGG. Choć słowo „kupić” i tak jest na wyrost, bo udaje się to tylko nielicznym.

Została przekroczona maksymalna liczba jednoczesnych transakcji zakupu. Proszę spróbować ponownie później. Przypominamy, że towar jest sukcesywnie uzupełniany

– taki komunikat i to zapewne nieraz, przeczytali wszyscy, którzy odwiedzili internetowy sklep PGG. Teraz jednak nadeszła zmiana, bowiem sklep będzie oblegany tylko dwa dni w tygodniu, takie zmiany od dzisiaj (31.05.) wprowadziła spółka. Tłumaczy Tomasz Głogowski, rzecznik prasowy PGG:

Tomasz Głogowski: Będzie węgiel dostępny dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki od godziny 16:00. Natomiast chcielibyśmy zdecydowanie podkreślić, że iw żaden sposób nie zmienia się ilość węgla sprzedawanego przez sklep, tutaj nie ulegnie to zmianie. Zmieniliśmy jedynie ilość sesji na dwie w tygodniu, ze znacznie większą ilością węgla przeznaczonego dla klientów, będzie kumulowany. Węgiel będzie dostępny do wyczerpania zapasów przeznaczonych do sprzedaży.

Jak dodaje, cała dobowa produkcja węgla opałowego dla gospodarstw domowych jest kierowana do sprzedaży. Zdaniem spółki zmiany w sklepie mają zwiększyć jego dostępność dla klientów.

Tomasz Głogowski: Zmiana ma na celu przede wszystkim ułatwienie dostępności zakupu. Chcemy, aby jak największa ilość klientów została obsłużona, by jak najwięcej osób mogło z tego sklepu skorzystać. Także nie chcemy, aby klienci marnowali czas na sesje, w których towar się cały sprzedaje. Mamy nadzieję, że ograniczenie tego do dwóch dni spowoduje, że usprawnimy sam proces sprzedaży. Zamierzamy rozbudowywać funkcjonalność sklepu internetowego, żeby za pomocą tego kanału sprzedawać 100% dziennej produkcji.

Czy zmiana udrożni ruch na stronie? Wątpliwe, tylko teraz zamiast pięć, sklep internetowy będzie blokował się dwa razy w tygodniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj