Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Skoczów: Ruszył remont Góreckiej

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy, od dzisiaj obowiązuje zmieniona organizacja ruchu na ulicy Góreckiej w Skoczowie. Rozpoczął się remont też ważnej drogi, prowadzącej w kierunku Brennej.

Roboty obejmą odcinek nieco ponad kilometra, od przejazdu kolejowego do drogi ekspresowej S52. Nastąpi rozbiórka mostu nad Bajerką i budowa nowego. Droga będzie miała nową konstrukcję. Na czas wykonywania robót została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Inaczej kursować będą w tym rejonie autobusy.

Objazd poprowadzony zostanie ul. Bielską w Skoczowie (DW944), ul. Katowicką (DK 81) oraz drogą ekspresową (S52) wraz z węzłami w Skoczowie oraz w kierunku do Brennej/Skoczowa.

Zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek od skrzyżowania z ul. Bajerki do końcowego zakresu inwestycji (odcinek o długości 630 m), z miejscowym dopuszczeniem dojazdu do posesji, znajdujących się wzdłuż tego odcinka.

Natomiast całkowicie wyłączony z ruchu będzie odcinek drogi o długości ok. 200 m, na którym zlokalizowany jest most przeznaczony do wyburzenia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2024