Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Skorzystaj z bezpłatnego kursu zawodowego „Grafika komputerowa i projektowanie stron www”

Facebook Twitter

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza do skorzystania z bezpłatnego kursu zawodowego „Grafika komputerowa i projektowanie stron www” realizowanego w ramach projektu „Biblioteka bez barier”.

Kurs jest przeznaczony dla osób biernych zawodowo, zagrożonych utratą pracy, bezrobotnych zarejestrowanych w ewidencji urzędów pracy, studentów studiów stacjonarnych lub przebywających na urlopie wychowawczym. Jedynym warunkiem jest bycie mieszkańcem obszaru objętym rewitalizacją.

Kurs odbędzie się w terminie od 13 lipca do 22 lipca 2021. Zostanie przeprowadzony przez wysokiej klasy specjalistyczną firmę, kończy się egzaminem i certyfikatem uprawniającym do wykonywania zawodu. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lipca w Sekretariacie MiPBP ul. Kasprowicza 12 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00

Projekt jest współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj