Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Skrzynki na pisma na gorzyckim Urzędzie Gminy

Facebook Twitter

Na gorzyckim Urzędzie Gminy zawisły skrzynki pocztowe. To ułatwienie dla mieszkańców, którzy nie korzystają z możliwości internetu. W ten sposób mają możliwość złożenia pism kierowanych do urzędników.

Tak jak i inne urzędy, także i ten w Gorzycach jest od 16 marca zamknięty dla petentów. Urząd jednak pracuje i jest do dyspozycji mieszkańców. Niemniej konieczne jest ograniczenie kontaktów do zupełnie niezbędnych. Wszystkie wizyty odbywają się po uprzednim umówieniu telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Od poniedziałku, 16 marca 2020 r. budynki Urzędu Gminy w Gorzycach są dostępne wyłącznie dla pracowników. Urząd apeluje, by z urzędnikami kontaktować się za pośrednictwem internetu lub telefonicznie.

Wyjątkami są:

  • rejestracja bieżąca zgonów oraz sporządzanie aktów zgonów. W tych sprawach pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego przyjmują osobiście w budynku Urzędu Gminy w Gorzycach, przy ul. Bogumińskiej 13 (wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 32 4513056 w. 33 i 17 lub skorzystanie z dzwonka przy drzwiach wejściowych do budynku Urzędu)
  • zgłoszenie pochówku na cmentarzu komunalnym w Rogowie. W tych sprawach pracownicy Urzędu Gminy przyjmują osobiście w budynku Urzędu Gminy w Gorzycach, przy ul. Kościelnej 15, (wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 32 4513056 w. 49 lub skorzystanie z dzwonka przy drzwiach wejściowych do budynku Urzędu)
  •  inne sprawy, wymagające pilnego załatwienia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikami Urzędu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2021