Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Słuchacze namawiają: zachęcajcie do głosowania!

Facebook Twitter

Niemal 1000 zgłoszeń, wśród nich także miejscowości z naszego regionu. Chodzi o place zabaw, które buduje w Polsce firma kosmetyczna. Już urządziła 100 takich miejsc, a w tym roku ma stanąć 40 nowych. Gdzie? O tym zdecydują głosy oddane w internetowym głosowaniu. O tym, że gra jest warta świeczki piszą do nas słuchacze.

W Raciborzu uzbieraliśmy ponad 11 tysięcy głosów, ale to wciąż mało. Zależy mi na Parku Jordanowskim, gdzie spędzałam całe dnie będąc małym dzieckiem. To było 3 dekady temu – tak pisze stała słuchaczka. Inni przychodzą i proszą: zachęcajcie ludzi do głosowania, bo jest szansa, że nasze dzieci będą miały plac zabaw.

Wśród lokalizacji zgłoszonych przez spółdzielnie mieszkaniowe czy samorządy, jest wiele miejsc z naszego regionu. Najwyżej w rankingu jest Rybnik i plac przy Orzepowickiej, zgromadził ponad 13 tysięcy głosów i jest na 24 miejscu. Do prowadzącego Żyrardowa brakuje prawie 8 tysięcy kliknięć. Wspomniany tu Racibórz jest na 32 miejscu.

A ufundowanych będzie na razie 20 miejsc do zabaw, tych, które głosów zbiorą najwięcej. Na podwórko głosować można raz dziennie, przez cały kwiecień.

Sprawdź czy Twoja miejscowość jest na liście propozycji miejsc, w których mają stanąć place zabaw: TUTAJ!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2021