Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Śmiech to zdrowie! Neo-Nówka Ci to powie!

Facebook Twitter

W niedzielę (10.05.) kabaret wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury. Artyści na scenie zaprezentują się w najnowszym programie.

Roman Żurek – założyciel i lider grupy, Michał Gawliński – niezmiennie najmłodszy w grupie i ze względu na swoją wrodzoną nieśmiałość gra głównie role drugoplanowe, bo trzecioplanowe są zarezerwowane dla scenografii, Radek Bielecki – w kabarecie najmłodszy stażem, na scenie nie da się go nie zauważyć…bo jest większy od reszty. To oni członkowie Kabaretu Neo-Nówka!

Kabaret wystąpi na deskach wodzisławskiej sceny dwukrotnie: o godzinie 16.00 oraz 19.00. Artyści przedstawią swój najnowszy program zatytułowany „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”.

Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu jest  fabularyzowany wątek małżeństwa Paciaciaków, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również autorskich piosenek.

To po prostu trzeba zobaczyć!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj