Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmieci w lasach, po kolejnym weekendzie piszecie do nas w tej sprawie

Facebook Twitter

Śmieci w lasach. Po kolejnym weekendzie piszecie do nas w tej sprawie. W Radiu 90 co piątek polecamy wam miejsca do odwiedzenia, tam, gdzie warto pojechać na rowerach, czy pójść na spacer. Miejsca urocze, ale zaśmiecone.

fot. Nadleśnictwo Rybnik

Pod każdym wpisem z pomysłem na weekend w naszych mediach społecznościowych pojawiają się głosy, że nie brakuje fajnych miejsc w regionie, ale zawsze też jest narzekanie na samych turystów. W ten weekend poleciliśmy Pojezierze Palowickie i tzw. Chatkę Shreka, czyli drewnianą chatkę z długim pomostem na wodzie. I tu znów oprócz wpisów, że miejsce jest warte odwiedzenia, pojawiły się uwagi, że turyści pozostawiają śmieci, nie patrząc na to, gdzie są.

Tak pisze Kasia. Jola zwraca uwagę, że to ładne miejscem, ale ludzie nie szanują cudzej własności, zostawiają puszki po piwie, pety, papierki po batonikach:

Chodząc po jakimkolwiek lesie, napotkać można śmieci. Brak kultury, lenistwo, przecież pusta puszka czy papierek mniej waży niż pełne, powinno się zabrać ze sobą i wyrzucić w odpowiednim miejscu.

– Apeluje o to Jola, a my w Radiu 90 ten apel posyłamy dalej.

Przy okazji pięknych miejsc w regionie, przypomnę, że mamy w Radiu 90 w te wakacje zabawę, w której nasi słuchacze pokazują nam urokliwe miejscówki.

Tworzymy Wakacyjny Album Radia 90

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj