Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmieci w lesie w Skrzyszowie, śmieci na polu w miejscowości Czerwięcice

Facebook Twitter

Przy porządkach w garażu raczyli się alkoholem, śmieci postanowili pozbyć się w lesie. To informacja z interwencji policji w Skrzyszowie, z kolei policja w Raciborzu informuje o odpadach budowlanych porzuconych na polu w Czerwięcicach.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do Skrzyszowa, nieopodal ulicy Jana Pawła. Według świadka śmieci zostały przywiezione busem. Patrol szybko zlokalizował wskazanego fiata, a na widok radiowozu kierowca zdecydowanie przyspieszył, został jednak zatrzymany na ulicy Wąwozowej. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn, jeden z nich kierowca przyznał, że to on wyrzucił śmieci ale obiecał je posprzątać. To jednak nie uchroni go przed grzywną za wykroczenie.

Co więcej, w trakcie wykonywania czynności mundurowi wyczuli od kierowcy alkohol. Na miejsce przyjechał patrol ruchu drogowego, który przebadał kierowcę. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile. Za jazdę na „podwójnym gazie” odpowie przed sądem.

Dzielnicowy z Raciborza podczas kontroli swojego rejonu, na polu w miejscowości Czerwięcice ujawnił składowisko odpadów budowlanych. Informacje od mieszkańców pozwoliły na ustalenie mężczyzny związanego z porzuceniem gruzu. Dzielnicowy złożył więc wizytę 47-letniemu mieszkańcowi powiatu raciborskiego. Mężczyzna zaskoczony widokiem policjanta, od razu przyznał się do winy. Za wykroczenie mieszkaniec gminy Rudnik dostał mandat oraz nakaz posprzątania zaśmieconego terenu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj