Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmierć na ścieżce rowerowej w Rybniku, policja prosi o pomoc kim była ofiara

Facebook Twitter

Rowerzysta najprawdopodobniej zasłabł na ścieżce rowerowej w rejonie Zalewu Rybnickiego i pomimo podjętej reanimacji zmarł. Do zdarzenia doszło wczoraj (3.07.), około godziny 21.30 przy ulicy Rudzkiej. Rybniccy policjanci ustalają tożsamość zmarłego i proszą o pomoc.

Rysopis: wiek z wyglądu około 50 lat, wzrost 180 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie szpakowate, czoło wysokie, brak cech szczególnych.

Ubiór: t-shirt koloru czarnego z napisem Adidas, krótkie spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego.

Mężczyzna poruszał się w kierunku miejscowości Rudy rowerem koloru czarnego z napisem na ramie „10,5 Bike”. Posiadał przy sobie torbę reklamową, w której była bluza polarowa koloru czarnego oraz spodnie dresowe koloru czarnego z cienkim białym lampasem.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku. Można dzwonić bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer 32 429 52 55.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj