Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmierć na torach w Gorzycach. Nie żyje mężczyzna, prawdopodobne jest to samobójstwo [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Śmiertelne potrącenie na torach w gminie Gorzyce. Do tragicznego wypadku doszło dziś (30.08.) tuż przed 7.00 rano w Osinach na ulicy Kolejowej. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg relacji Katowice-Chałupki.

Aktualizacja:

Wszystko wskazuje na to, że była to skuteczna próba samobójcza. Policjanci wciąż pracują w rejonie przejazdu kolejowego w Osinach, to gmina Gorzyce, gdzie dziś (30.08.) przed 7.00 rano pociąg relacji Katowice-Chałupki uderzył w mężczyznę. W dalszym ciągu nie znana jest jego tożsamość. Skład zatrzymał się na przejeździe kolejowym, jest on w tej chwili nieprzejezdny i tak ma być jeszcze przez parę godzin. Przejazd jest możliwy około 100 metrów od miejsca tragedii, tam prowadzony jest objazd.

Wcześniej pisaliśmy:

Skład zatrzymał się na przejeździe kolejowym, jest on w tej chwili nieprzejezdny. Jak powiedziała nam Małgorzata Koniarska z wodzisławskiej komendy policji: utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Policjanci są na miejscu, by wyjaśnić okoliczności wypadku. Wciąż nie jest potwierdzona tożsamość mężczyzny, który zginął pod kołami pociągu. Przejazd jest możliwy około 100 metrów od miejsca tragedii, tam prowadzony jest objazd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024