Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmiertelny wypadek na Rajdzie Śląska. W Chybiu zginęła pilotka jednej z załóg

Facebook Twitter

Śmiertelny wypadek na Rajdzie Śląska. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś (11.09.) około godziny 11.00. Czwarty odcinek zawodów przebiegał przez Chybie. Jedna załóg, jadąc ulica Leśną, na lewoskrętnym łuku drogi wpadła w poślizg. Samochód wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie posesji. Rajd Śląska został przerwany.

fot. od świadka zdarzenia

Rajd Śląska zakończony po wypadku załogi nr 40

O godzinie 11.00 na odcinku specjalnym Chybie (powiat cieszyński) doszło do wypadku załogi numer 40, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła pilotka. W następstwie tego tragicznego wydarzenia komitet organizacyjny Rajdu Śląska podjął decyzję o zakończeniu zawodów.

– podali przed chwilą organizatorzy. Samochód załogi numer 40 wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie. Kolejna załoga już po minucie wszczęła procedurę wypadkową. Na miejscu zdarzenia pojawiły się dwa zespoły ratunkowe. Kierowca w szoku został zabrany do szpitala na badania. Pilotki nie udało się uratować.

Komitet organizacyjny Rajdu Śląska składa najszczersze kondolencje bliskim zmarłej zawodniczki. W tej sytuacji sportowa rywalizacja nie będzie kontynuowana, a załogi, kibice oraz osoby zaangażowane w organizację rajdu zgromadzą się przed Stadionem Śląskim, by uczcić pamięć pilotki minutą ciszy.

Zdjęcia świadka wypadku:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj