Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmiertelny wypadek w Ochabach. Zderzenia z osobówką nie przeżyła pasażerka motocykla

Facebook Twitter

Śmiertelny wypadek w Ochabach. Wczoraj (09.06.) na ulicy Głównej przed 18.00 doszło do zderzenia osobówki z motocyklem. Nie żyje pasażerka jednośladu.

Śmiertelny wypadek w Ochabach
Fot. Policja Cieszyn

Śmiertelny wypadek w Ochabach. Nie żyje kobieta

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w dniu wczorajszym (10.06) w Ochabach Małych, na ulicy Głównej, czyli popularnej Wiślance. Wszystko działo się przed godziną 17.

Wstępne ustalenia policjantów, którzy zabezpieczali miejsce wypadku wskazują na to, że kierujący motocyklem honda 41-latek z Jastrzębia-Zdroju najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym go samochodem i najechał na tył toyoty. Na miejscu interweniował LPR. 43-letnia pasażerka, mieszkanka Jastrzębia-Zdroju została zabrana do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych w wypadku obrażeń, zmarła

– informują cieszyńscy policjanci.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego, kryminalni i technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Motocykl został zabezpieczony do dalszych, szczegółowych oględzin. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wypadek w Ochabach Małych

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024