Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmiertelny wypadek w Wodzisławiu. Zginął motocyklista

Facebook Twitter

Śmiertelny wypadek w Wodzisławiu. 25-letni kierowca motocykla zginął na miejscu, po tym jak prowadzony przez niego jednoślad z impetem uderzył w betonowy przepust.

Śmiertelny wypadek w Wodzisławiu

Śmiertelny wypadek w Wodzisławiu. To kolejny dramat na drogach naszego regionu

Poniedziałek, to był tragiczny dzień dla naszego regionu. W dwóch dramatycznych wypadkach zginęły dwie osoby. Zmarli podróżowali na motocyklach.

W poniedziałkowe popołudnie donosiliśmy o tragedii w Lyskach, gdzie zginęła 15-letnia dziewczyna, pasażerka motocykla, który uderzył w przydrożne bariery. Ciężko ranny został prowadzący motocykl 40-letni mężczyzna. O sprawie pisaliśmy:

Lyski: Śmiertelny wypadek na motorze [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Wieczorem, tym razem w Wodzisławiu miał miejsce kolejny dramat. Na ulicy Czarnieckiego doszło tam do wypadku śmiertelnego z udziałem motocyklisty. Wstępne ustalenia wskazują, że 25-letni kierujący jednośladem z nieustalonych dotąd przyczyn wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu przez kilka godzin pracowali przedstawiciele służb, drogę odblokowano dopiero przed godziną 21. Policjanci ustalają przyczynę i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj